Структура та органи управління ДНЗ

ДИРЕКТОР дОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ЛОБКО НАДІЯ ІВАНІВНА

Лобко Надія Іванівна працює директором дошкільного закладу з 1985 року. Має педагогічне звання "вихователь-методист" та вищу кваліфікаційну категорію, є відмінником освіти України. За свою сумлінну і багаторічну працю була неодноразово нагороджена грамотами Управління освіти Дніпродзержинської міської ради та Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Уміло здійснює керівництво виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу. Творчо і професійно організовує педагогічний процес, забезпечує сприятливі умови для подальшого розвитку установи.

Графік роботи директора  ДНЗ №22

ПН   8.00 - 17.00

ВТ    8.00 - 17.00

СР    8.00 - 17.00

ЧТ    8.00 - 17.00

ПТ    8.00 - 16.00

Прийом батьків:

Понеділок:  10.00 - 12.00

П'ятниця:    14.00 - 16.00

ВИХОВАТЕЛЬ-МЕТОДИСТ

НІЗДРАНЬ ВЛАДИСЛАВА МИХАЙЛІВНА

Працює у дошкільному навчальному закладі з 2015 року.

Має освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" . Активна, ініціативна, творча. Організовує та спонукає педагогічний колектив до інноваційної діяльності, ефективного впровадження новітніх методик в роботу з дітьми.

Педагогічне кредо: «Щоб виховати хорошу людину, потрібно бути людяним, мудрим та впевненим у собі.»

ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР

Лазаревич Вікторія Іванівна

Працює у дошкільному закладі 15 років. Професіональна, відповідальна людина, яка вносить вагомий внесок в розвиток дошкільного навчального закладу.

Завгосп

БІБІК  ІННА  МИКОЛАЇВНА

Відповідальна, вимоглива людина. Справжня господарка, на якій лежать турботи по забезпеченню господарчої діяльності дитячого закладу.

Сестра

медична старша

ПРИСВІТЛА  ОЛЬГА  ВАСИЛІВНА

Працює у дошкільному закладі  з 2021 року. Саме вона турбується про фізичний та психологічний стан дітей та співробітників дитячої установи. Ольга Василівна застосовує сучасні оздоровчі технології тісно співпрацюючи з психологом та інструктором з фізичного виховання, розробляючи індивідуальну схему оздоровлення та фізичного навантаження кожного вихованця.

Графік роботи сестри  медичної старшої ДНЗ №22

Прийом громадян: