Тематична педрада "Інноваційні методи розвитку мовлення дітей дошкільного віку"

Під час тематичної педради обговорювалися питання цілісності, системності та послідовності планування й організації мовленнєвої роботи з дітьми. Також вихователями були презентовані сучасні методи роботи з ровитку мовлення дошкільників.

Методична нарада "Інтеграція сучасної LEGO-                                   технології в освітній процес"

Під час наради були розглянуті актуальні питання впровадження та використання в освітньому просторі методики "Шість цеглинок". Вихователі мали змогу придумати та презентувати гру на розвиток креативності. На останок було запропоновано до обговорення тема щодо участі в архітектурній виставці-конкурсі "УСПІХ" та кожен педагог мав змогу презентувати власний успіх.

23  квітня на базі закладу дошкільної освіти №22 «Казкова країна» відбувся семінар – практикум для вихователів зі стажем роботи до 3 – х  років. Тема: «Мотивація до самоосвіти, як умова професійного розвитку молодих спеціалістів».

Метою заходу було  підвищити професійну компетентність вихователів; ознайомити з основними формами і методами роботи. Донести важливість мотивації до самоосвіти молодих спеціалістів.

Наш захід розпочався з музичного есе «Діти квіти» де дошкільники та залучені випускники приймали участь у семінарі.

Директор Лобко Н.І. ознайомила  учасників семінару з дошкільним закладом. Вихователь-методист Кожан В.М. презентувала систему самоосвіти в дошкільному закладі.

Також гості семінару мали можливість відвідати заняття з використанням інтерактивної дошки, конструктора LEGO  та  використання  паличок Кюїзенера.

Після перегляду занять був  запропонований  майстер-клас з виготовлення листівок в техніці квілінг.

В завершенні семінару методист методичного кабінету при ДзГП

Білоус С.В. з підбила підсумки та кожен з учасників висловив своє враження від семінару.

Система методичної роботи спрямована перш за все на створення активної творчої співпраці, постійного підвищення професійної майстерності педагогів, підвищення їх освітнього рівня.

В процесі роботи педагоги діють за принципом взаємодопомоги

і розумної педагогічної конкуренції.