Сторінка музкерівника

З метою ефективного розв'язання питань музично-естетичного розвитку, у дошкільному закладі створене сучасне розвивальне середовище. Музична зала оснащена музичним центром, є добірка компакт-дисків із записами народної, класичної музики; дитячі музичні інструменти, музичні іграшки, атрибути, костюми.

Музичний розвиток дітей в дошкільному навчальному закладі забезпечує музичний керівник Івженко Ольга Миколаївна. Музичний керівник проводить планомірну роботу щодо вдосконалення змісту, форм і методів роботи з розвитку творчих здібностей малюків. Впроваджуються різні види музичних занять, на яких забезпечується формування музичних здібностей, виконавських умінь дітей, стимулюється їх творчість. Педагог виховує у дітей  любов та інтерес до музики, знайомить їх з різними музичними творами, залучає дошкільників до співу, ритміки, гри на дитячих інструментах, вчить передавати образи у музично-ритмічних рухах, пісенних імпровізаціях.

Системність і цілісність освітнього процесу досягається через добір методів і прийомів у відповідності з етапами засвоєння дітьми музичних завдань різного ступеня складності, вміло застосовується індивідуальний підхід та ейдетика у вивченні текстів і пісень.

До вирішення завдань з художньо-естетичного розвитку залучаються батьки, які допомагають  у створенні естетичних умов організації життєдіяльності дітей та в організації освітнього процесу. Батьки приймають активну участь у підготовці та проведенні дитячих свят та розваг.