ДНЗ № 22 "Казкова країна" м.Кам'янське

Інформуємо

До  Дня пам'яті та примирення жертв Другої світової війни старша група "Чомуссики" разом з вихователем та інструктором з фізичної культури поклали квіти біля стели свободи та присвятили хвилину мовчання тим хто віддав життя заради нашого майбутнього.

Оголошення про початок роботи

«Інклюзивно-ресурсного центру «Надія» Кам’янської міської ради

З 16 січня 2019 року розпочата робота комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр «Надія» Кам’янської міської ради.

Основні напрямки діяльності: забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 0 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Директор закладу: Бурчак Світлана Георгіївна.

Місце знаходження закладу:  проспект 9 Травня, 5-а, м. Кам’янське, Дніпропетровська область, 51933.

Режим роботи понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00 перерва з 12.00 до 12.45;

Режим роботи п’ятниця з 8.00 до 16.00 перерва з 12.00 до 13.00.

Номер телефону для довідок: (0569) 554081;  0971204600

Електронна пошта: [email protected]

Шановні Батьки!

Для подання заяви на комплексну оцінку дитини, ви повинні надати такі документи:

1. Документ, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законного представника;

2. Свідоцтво про народження дитини;

3. Індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

4. Форму первинної облікової документації №112/ «Історія розвитку дитини», затвердженої  МОЗ, у разі потреби – довідку від психіатра.

5. Попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки; висновок відповідних фахівців (якщо вони є).

У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває  дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:

1. Психолого-педагогічна характеристика дитина із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

2. Зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень, малюнки;

3. Документи додаткових обстежень дитини.

Діти з 16-18 років мають право надати заяву самостійно.

З повагою, адміністрація

КЗ « Інклюзивно-ресурсний центр «Надія»

Адреса КЗІРЦ «Надія»: вул. 9Травня, 5-А, будівля НВК «Гармонія»

16 січня в дошкільному закладі відбувся семінар для вихователів

"Організація ігрової діяльності дошкільників"

На семінарі вихователі обговорили те, що  гра є одним із найцікавіших видів людської діяльності, провідною діяльністю дошкільника, засобом його всебічного розвитку, важливим методом виховання. Гру називають «супутником дитинства», хоч у житті граються не тільки діти, але й дорослі. Дитяча гра – це діяльність, що спрямована на орієнтування в предметній і соціальній дійсності, у якій дитина відображає враження від їх пізнання. Мати дитинство – це передусім мати право на розвиток власної ігрової діяльності, що є важливою складовою дитячої субкультури. Водночас гра є могутнім виховним засобом, у ній, за словами К. Ушинського, реалізується потреба людської природи.

Гра задовольняє соціальну потребу дитини в пізнаванні навколишньої дійсності й водночас дає їй змогу полинути у чарівний світ фантазії. Цей світ, вочевидь, є надзвичайно принадним, адже спонукає дітей до творення, прийняття й використання ігрових форм, для проникнення в навколишнє і осягнення його розмаїття – предметів, діяльності, стосунків, моралі.

Тому, спочатку народна, а потім і офіційна педагогіка використовувала гру як засіб навчання й виховання малят. Гра допомагає донести до дітей материнську ласку, тепло, настрій , також, в грі дитина осягає норми суспільного оточення, правилами взаємодії з навколишнім.

Гра, як засіб навчання і виховання дітей повинна давати їм радість. Що ж радує малюка? Нові, незнйомі предмети, іграшки завжди цікавлять і захоплюють дитину, спонукають її до дій із ними. Їх приємне, яскраве, різноманітне забарвлення тішить малюка.

Тож вихователі дошкільного закладу вирішили, що вкрай необхідно створити саме таке розвивальне ігрове середовище, яке буде спонукати малюків до захоплюючих, розвивальних ігор. Приділяти цьому питанню важливу увагу, постійно оновлювати іграшки, сюжетно-рольові ігри, наповнювати ігрове середовище.

Конкурс народознавчого куточка

"Свята в культурі українського народу"